Náš tým

Poštu bez hranic tvoří více než 100 zaměstnanců, kteří pracují na našich logistických depech, sedí denně za volanty našich dodávek, s úsměvem odpovídají na dotazy našich klientů nebo programují nová napojení na dopravce. Všichni dělají maximum proto, aby zásilky našich klientů mohli denně odjíždět za hranice.    

Autoprovoz

Nejen české a slovenské silnice, ale především zahraniční cesty brázdí naši řidiči v zeleném. Řídí je tým dispečerů, kteří dohlíží na to, aby včas vyzvedli zásilky ze skladů našich klientů a přivezli je do našich dep a následně za hranicemi předali dopravcům.

Logistická depa

Na našich depech je rušno po celý den, každou zásilku převážíme, opatříme štítkem cílového dopravce a roztřídíme tak, abychom ji včas mohli převézt na třídicí depa, odkud jsou zásilky doručovány. Speciálně se pak věnujeme zpětnými zásilkám, které se k nám vrací.

Office

V kancelářích se staráme o to, aby zásilky byly 100% v pořádku i datově. Naše zákaznická linka se věnuje klientům, řešíme složité dobírkové platební operace, vyvíjíme vlastní řešení a rozvíjíme možnosti expanze našich zákazníků.

volná místa v našem týmu

Buďte společně s námi v balících
až po uši a doplňte náš tým!

Kdo stojí za každým oddělením Pošty bez hranic?

Pavel Vyoral
CEO
Tomáš Klein
CSO
Hana Kundrátová
CMO
Filip Ovčáček
manažer logistického depa
Pavel Vyoral
CEO
Tomáš Klein
CSO
Hana Kundrátová
CMO
Filip Ovčáček
manažer logistického depa
Martin Menšík
manažer autoprovozu
Kateřina Gahurová
HR manažer
Milan Baroň
manažer nákupu
Martin Ševela
CTO
Martin Menšík
manažer autoprovozu
Martina Durdiaková
HR manažer
Milan Baroň
manažer nákupu
Martin Ševela
CTO

Jak náš tým vidí naši klienti?

Na klientském servisu přepravce PBH oceňujeme především proaktivitu při řešení chybných stavů zásilek a aktivní řešení reklamací. Za spolupráci jsme rádi a můžeme ji doporučit.
Roman Šemora
online director, SP Venture a.s.
Můžeme si dovolit srovnání s mnoha dalšími dopravními firmami a zde vychází zákaznický servis Pošty bez hranic jako ten, kam se můžeme obrátit a dostaneme odpověď v rámci hodin. Jsme za něj rádi. Jen tak dál.
Zbyněk Kašing
Manager e-commerce projects, Manu JTC
Pošta bez hranic je spolehlivý a flexibilní partner, ochotný najít společné win-win řešení . V logistice se na PBH můžeme spolehnout a ochotně nám pomáhá s naší expanzí na zahraniční trhy.
transport manager
4Camping