Integrace pro e-shopy

Běží Váš  e-shop na platformě, máte řešení na míru, využíváte specifickou aplikaci a chtěli byste ji napojit na Poštu bez hranic? Řada takových integrací a doplňků už existuje a není nic jednoduššího než je aktivovat.

 

Krabicové řešení

Běží Váš e-shop na platformě jako je Shopify, Shoptet nebo WooCommerce?

Marketplace

Prodáváte na marketplace a chcete nabízet naše dopravce nebo využívat zpětnou logistiku?

Skladové aplikace

Máte doplněk na tisk štítků nebo na celý systém balení a chcete přidat naše dopravce?

Řešení na míru

Vyvinuli jste váš e-shop na míru a chcete nás integrovat a napojit se prostřednictvím API?

Připojte Poštu bez hranic do své platformy

Propojte svůj Shopify e-shop a získejte možnost využít všechny dopravce, které nabízíme. Tiskněte štítky, získejte tracking zásilky a dokonalý přehled o stavu zásilky v přepravě.  

Doplněk Pošty bez hranic nenajdete v oficiálním obchodě s aplikace, ale pro propojení můžete využít integrátor Baselinker, díky kterému jednoduše propojíte Shopify s Poštou bez hranic. Propojení nabízí také Balikobot, v němž jsme integrování také. 

Samostatný doplněk dokáže jedním klikem exportovat Vaše objednávky přímo do našeho klientského účtu. V adminsitraci Vašeho e-shopu si můžete si nově stáhnout štítky koncového přepravce a také sledovat stav zásilky.   

Plugin si můžete stáhnout za poplatek 50 € přímo od vývojáře, který Vám rád pomůže přímo s implementací. Více info na jeho webu

Služby Pošty bez hranic máte přístupné také v rámci integrace Balíkobotu či Baselinkeru

Český Shoptet se specializuje na pronájem e-shopových řešení, která jsou oblíbená zejména pro jednoduché a intuitivní ovládání. Rozšíření probíhají formou doplňků. 

Propojte svůj Shoptet e-shop a získejte možnost využít všechny dopravce, které nabízíme. Můžete si všechny své objednávky exportovat do CSV a následně importovat do našeho klientského účtu. 

Doplněk Pošty bez hranic nenajdete v oficiálním obchodě s doplňky, ale pro propojení můžete využít integrátor Baselinker, díky kterému jednoduše propojíte Shoptet s Poštou bez hranic. 

Napojit se také můžete prostřednictvím oficiálního doplňku Brani Balič, v němž je Pošta bez hranic integrována viz. níže.  

Platforma nabízející komplexní řešení e-shopů se všemi funkcemi v ceně bez příplatků. Vyniká mimořádně propracovanou multijazyčností, prodejem do zahraničí a správou více obchodů z jedné administrace.

Díky doplňku Pošty bez hranic můžete exportovat objednávky do CSV a následně je nahrát k nám do klientského účtu. Automatický export objednávek je možný prostřednictvím napojení přes doplněk Balíkobot, Baselinker nebo Chameleoon. 

Tento neplacený doplněk si můžete stáhnout  a nainstalovat v rámci Vašeho tarifu. 

Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací a skladem.

Díky přímému napojení na API můžete data o zásilkách posílat přímo k nám, následně si tisknout štítky a získat odkaz na tracking. Zásilky lze také exportovat do CSV a ručně nahrát do našeho klientského účtu.

Pošta bez hranic je mezi podporovanými dopravci a Vy ji tak můžete snadno a zdarma integrovat přímo do Vašeho exishopu.

Vyvíjí vyspělá e-commerce řešení pro střední a velké společnosti.

Integrace bude umět to, co si budete přát. 

Máte-li e-commerce řešení z dílny oxyshop, obraťte se přímo na ně. Integrace Pošt bez hranic už proběhla v rámci několika projektů.

Obsahuje vše potřebné pro provoz moderního e-shopu, který je funkční ihned po registraci.

Můžete své objednávky jednoduše exportovat do CSV a následně vložit do našeho klientského účtu nebo využít automatizace za pomocí Balíkobotu. 

Pošta bez hranic je mezi podporovanými dopravci ve všech tarifech a Vy ji tak můžete snadno a integrovat přímo do Vašeho e-shopu.

Tvorba e-shopu na míru od A do Z včetně marketingové strategie a napojení na klíčové systémy a služby třetích stran.

Můžete své objednávky jednoduše exportovat do CSV a následně vložit do našeho klientského účtu. Automatizace je dostupná díky napojení Balíkobotu.

Pošta bez hranic je jedním z dopravců, kteří mohou být v e-shopovém řešení snadno integrováni, stačí si říct.

Kompletní e-shopové řešení, v němž jsou k dispozici všechny funkce aniž byste potřebovali další externí službu.

Pošta bez hranic je dostupná jako dopravce. Vy si řeknete, jaké funkce chcete používat. 

Jednoduše zahrňte požadavek mít Poštu bez hranic jako dopravce při vývoji Vašeho e-shopového řešení. 

Fastcentrik umožňuje mít e-shop každému díky systému pronájmu řešení vč. všech doplňků.

Pošta bez hranic nemá vlastní doplněk, ale je dostupná v rámci doplňku Balíkobotu, kde je možno využívat všechny dopravce, tisknout štítky i získávat tracking zásilek. 

Přidejte do svého Fastcentrik e-shopu Balíkobot nebo Chameleoon a posílejte s Poštou bez hranic.

Volně dostupné řešení pro tvorbu e-shopů, které je možno rozšiřovat o placené doplňky.

Pošta bez hranic nemá vlastní doplněk, ale je dostupná v rámci integrace Balíkobotu nebo je možno ji napojit prostřednictvím Baselinkeru. 

E-commerce platformu dříve známou jako Magento, vlastní společnost Adobe, která ji nabízí nově pod svou značkou Adobe Commerce jako řešení pro B2B i B2C e-shopy.  

Pošta bez hranic nemá vlastní doplněk, ale je možno ji integrovat prostřednictvím Baselinkeru.  

Propojte Poštu bez hranic s marketplace nebo účetním systémem

Baselinker je největší integrátor v ČR, který umožňuje vzájemné napojení e-commerce platforem s ERP systémy, aplikacemi, marketplace a mimo jiné také dopravci jako je právě Pošta bez hranic.

Díky Baselinkeru můžete propojit Poštu bez hranic a e-shopové platformy jako Shoptet, Shopify, Magento, Prestahop nebo UpGates.

 

Napojit můžete také všechny klíčové marketplace jako je Amazon, Kaufland, Allegro, eBay či Etsy.  

 

Webová integrační platforma, která díky addonům dokáže zobrazit data z jiných aplikací, tam kde potřebujete.

Na Dativery můžete v současné době zakoupit integrace Pošty bez hranic a účetních systémů Účto, Abra Flexi a Abra GEN a Pohoda. Díky těmto integracím se Vám budou importovat úhrady dobírek a plateb. 

Bhit nabízí nástavbové řešení pro účetní systém Pohoda, které rozšiřuje jeho funkcionalitu o možnost zasílání. 

V rámci rozšíření Doprava je možno přímo z konkrétního dokladu odeslat zásilku prostřednictvím jakéhokoliv našeho dopravce. Přímo v účetním systému si můžete vytisknout štítek a také máte k dispozici tracking. 

Pro rozšíření Pohody je potřeba si zakoupit licenci a nainstalovat si toto rozšíření. V rámci jedné licence získat možnost využít všechny naše dopravce. 

Aplikace, které usnadní balení zásilek a skladový management

Balíkobot je chytrá technologie pro automatizaci a zjednodušení expedice balíků, palet i dopisů. Všechny možnosti dopravy máte na jednom místě. 

Balíkobot má integrovány všechny naše dopravce a umožňuje zadávat zásilky (vč. vícekusových), tisk štítků Pošty bez hranic a tracking zásilek. Pro tisk štítků cílového přepravce je nutné kontaktovat podporu Balíkobotu. 

Pošta bez hranic je mezi podporovanými dopravci bez nutnosti další aktivace, stačí zadat Váš API klíč, který najdete v Klientském účtu.

Tento doplněk pro Shoptet zeefiktivňuje balení objednávek a snižuje jejich chybovost a je napojený na balikobot.

Tento doplněk slouží jako rozšíření funkčnosti balíkobotu a mezi integrovanými dopravci má i Poštu bez hranic, takže jej lze využívat na skladě, kde kompletuje zásilky odesílané s Poštou bez hranic. 

Stáhnete-li si tento doplněk do Vašeho Shoptetu, automaticky máte i napojení na Poštu bez hranic. 

LabelPrinter je software, který slouží k automatizovanému tisku přepravních etiket. Můžete k němu připojit i váhu a kontrolovat vychystání zásilky pouze prostřednictvím čtečky. Lze si nechat doprogramovat také funkce na míru. 

V LabelPrinteru můžete tisknout štítky Pošty bez hranic i našich cílových přepravců, vč. vícekusových zásilek. Současně získáte i tracking zásilky  

Pošta bez hranic je mezi podporovanými dopravci a tuto integraci je možno využívat hned bez dalších poplatků. Stačí si Label Printer stáhnout nebo integrovat.

S pomocí této webové aplikace můžete jednoduše a rychle vytvářet objednávky přepravy a tisknout štítky k zásilkám. 

V rámci této integrace můžete vytvářet zásilky (vč. vícekusých), tisknout štítky Pošty bez hranic i cílového přepravce a získáte tracking zásilky. 

Pošta bez hranic je v Chameleoon jedním z podporovaných přepravců, stačí si ji jen aktivovat.

TouchStore je expediční systém, který pomáhá od přijetí objednávek až po předání zásilek dopravci. Umožňuje zpracovat balíky rychleji, jednoduše a bez chyb.

 

V rámci této integrace získáte možnost využívat všech našich dopravců, tisknout jejich štítky a budete mít dostupný také tracking zásilek. 

Pošta bez hranic je integrována, v závislosti na tarifu je nutno ji aktivovat jako dopravce.  

Foxdeli je ponákupní marketingová platforma, která e‑shopům získává zákazníky automatizovanou komunikací v průběhu doručení zásilky, zvyšuje prodeje a doručitelnost.

Posíláte-li přes nás zásilky, můžete využít nástroje Foxdeli, jsme jedním z přepravců, jejichž data zpracovává. 

Pošta bez hranic je dostupná automaticky, není třeba žádná aktivace. Pokud bude v nabídce chybět nějaký přepravce, kontaktujte přímo Foxdeli. 

Outsourcovali jste celou skladovou logistiku do fulfillmentu?

Fulfillment, který nabízí kompletní řešení skladové logistiky, přizpůsobí se na míru potřebám každého e-shopu a jeho výrobkům. Díky úzkému napojení na Poštu bez hranic je zahraniční expanze s Fulfillmentonem hračka. 

Pošta bez hranic jenedílnou součástí Fulfillmentonu a je možno využívat všechny naše dopravce a služby. Díky blízkosti skladu a depa Pošty bez hranic máte prodlouženou dobu pro tzv. cut-off time, do kdy je možno expedovat zásilky.

Pošta bez hranic je integrována přímo prostřednictvím API, všechny naše dopravce budete mít dostupné automaticky. 

Vyvinuli jste si vlastní řešení a chcete nás implementovat?

Máme vlastní API dostupnou všem, díky které můžete integrovat Poštu bez hranic a propojit se s námi datově, ať už máte e-shop, doplněk či aplikaci. Prostřednictvím API napojení můžete zakládat zásilky, tisknout štítky Pošty bez hranic i cílových přepravců vč. zpětných štítků. Získáte od nás také tracking.