Jaké jsou ceny za doručení?

Vybrat si můžete z více jak 30 lokálních i mezinárodních dopravců

V každém státě si můžete vybrat minimálně ze dvou dopravců

Stáhněte si kompletní přehled dopravců a cílových států

Umíme i zpětnou logistiku a nabízíme další logistické služby

Ušetřete s námi na logistice Vašeho e-shopu

NEvejde se vaše zásilka do našich rozměrových limitů?

Zvládneme doručit i těžší zásilky než je 50 kg a nadrozměry, které přesahují uváděné limity dopravců.

Chcete s námi posílat balíky do Evropy?

Zaregistrujte se a získejte přístup do klientského účtu. Služba je určena pro firmy a e-shopy.

Chcete nabídku na míru?

Máte v úmyslu posílat větší množství balíků a chtěli byste individuální ceny? Potřebujete poradit, který dopravce je pro Vaše potřeby nejvhodnější? Napište nám. 

(*povinné pole)

Údaje uvedené ve formuláři budou zpracovány pouze za účelem vyřízení vašeho požadavku a to v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcete vědět více o ceně za poslání balíků do Evropy?

Cena se odvíjí od toho, jakého přepravce v daném státě vyberete. Základní cena zaslání se určuje podle hmotnosti zásilky. Připlatit si můžete za dobírku nebo pojištění zásilky (u některých přepravců je zdarma).  
 
Pokud Vaše zásilka přesahuje limity standardní zásilky, dopravce si účtuje příplatek za nadrozměrnou nebo atypickou zásilku v nestandardním tvaru nebo obalu. Všechny parametry zásilek jednotlivých přepravců najdete v ceníku daného státu, do něhož chcete posílat.
 
V ceníku doplňkových služeb pak najdete další příplatky, které mohou navýšit cenu zásilky. V závislosti na ceně pohonných hmot může být účtován palivový příplatek. 
 
Pozn. V ceně není zahrnuta doprava na depo Pošty bez hranic, kterou si zajišťuje odesílatel. V případě většího množství zásilek, zajišťujeme svoz zásilek. Cena svozu je kalkulována individuálně.  

V případě, že zákazník zásilku nepřevezme, zajistíme její dopravu zpět do našeho depa. 

Cenu za nepřevzatou zásilku najdete vždy v ceníku daného státu, protože se liší dle vybraného přepravce.

Nabízíme komplexní řešení zpětné logistiky ze všech států Evropské unie. 
 
Pokud si zákazník zásilku převezme a následně se ji rozhodne vrátit nebo reklamovat, zajistíme její cestu zpět k původnímu odesílateli. 
 
Můžete si vybrat z několika možností vrácení a vybrat si tu, která nejvíce vyhovuje Vašemu e-shopu nebo firmě. 
 
  • Zpětná adresa: na tuto adresu může zákazník poslat zásilku zpět a to za cenu lokálního přepravce. 
  • Zpětný štítek:  V našem klientském účtu si vygenerujete zpětný štítek, který zákazník nalepí na krabici a zanese ji na výdejní místo nebo vloží do boxu a zásilka bude doručena přímo na naše depo.
  • Zpětný svoz: Můžete objednat kurýra, který vyzvedne zásilku přímo z adresy

Pokud je hmotnost zásilek definována volumetrickou váhou (pouze u vybraných přepravců), ceny za odeslání zásilky se stanovují podle té hmotnosti, která je vyšší. Porovnáte-li tedy reálnou hmotnost zásilky a volumetrickou hmotnost zásilky, vyšší hodnota je rozhodující pro určení ceny a tato cena bude následně fakturována jako cena za doručení.

Do vybraných států Evropy pro Vás zajistíme přepravu nadrozměrných zásilek, které překračují stanovenou váhu a kvůli svým rozměrům nejsou akceptovány běžnými dopravci. Mezi tyto zásilky patří i ty, které jsou přepravovány na paletách. 
 
Více o přepravě nadrozměrných zásilek najdete zde.

V současné době nenabízíme přepravní služby mimo Evropskou unii. Spolupracujeme však s řadou dopravců (např. UPS nebo DHL), kteří doručují zásilky po celém světě. Pokud máte v úmyslu zaslat větší množství, rádi se na ně obrátíme s poptávkou. Své poptávky nám prosím zasílejte na adresu: obchod@postabezhranic.cz