Jaké jsou ceny za doručení?

Vybrat si můžete z více jak 30 lokálních i mezinárodních dopravců

V každém státě si můžete vybrat minimálně ze dvou dopravců

Stáhněte si kompletní přehled dopravců a cílových států

Umíme i zpětnou logistiku a nabízíme další logistické služby

Chcete s námi posílat balíky do Evropy?

Zaregistrujte se a získejte přístup do klientského účtu. Služba je určena pro firmy a e-shopy.

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám co nejdříve nazpět

Máte v úmyslu posílat větší množství balíků a chtěli byste individuální ceny?  Potřebujete poradit, který dopravce je pro Vaše potřeby nejvhodnější? Napište nám. 

(*povinné pole)

Údaje uvedené ve formuláři budou zpracovány pouze za účelem vyřízení vašeho požadavku a to v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Záleží, jakou zásilku posíláte. K základní ceně za dopravu (určuje se podle váhy) si můžete připlatit za pojištění nebo dobírku. Pokud Vaše zásilka přesahuje maximální povolené rozměry, dopravce si účtuje příplatek za nadrozměrnou nebo atypickou zásilku. Požadované rozměry zásilek pro každého dopravce v ceníku.

Individuálně dokážeme domluvit téměř cokoliv. Státy ve stálé nabídce jsou ty nejoblíbenější, avšak pokud budete mít zájem, pokusíme se doručit Vaše zásilky i jinam. Napište nám, domluvíme se.

  1. Pravildený svoz

    Pokud máte několik zásilek denně, můžete si objednat pravidelný svoz. Napište nám na obchod@postabezhranic.cz

  2. Osobně

    Zásilky můžete podat osobně na depu v Praze, Zlíně, Těšíně (PL). V případě Prahy a Těšína doporučujeme nejprve napsat nebo zavolat pro konkrétní čas. My víme, že s Vámi máme počítat a zároveň Vám pomůžeme.

  3. Konsolidovaně

    Pokud Vám nevyhovuje ani jedna z výše uvedených možností, můžete všechny Vaše zásilky zabalit do jedné velké (konsolidované) zásilky a tu nám poslat na depo. My ji rozbalíme a zásilky pošleme do světa. Nezapomeňte dát na všechny zásilky štítek, který si vygenerujete v klientském rozhraní on-line. 

Pokud is adresát zásilku nepřevzal, přijde nám zásilka zpět na centrální depo do Zlína. Odsud si ji můžete vyzvednout osobně nebo nechat poslat k sobě. Ceník zpětné logistiky najdete zde.

Pokud si adresát zásilku převzal a chce ji poslat zpět (např. nesedí velikost oblečení). Může ji poslat na zpětné adresy, které v zahraničí nabízíme. V adrese musí být jasně uveden původní odesílatel (stačí Vaše klientské číslo). Pokud chcete využívat naše zpětné adresy napište nám.

Ano. Cena je vždy individuální. Pokud chcete zajistit dopravu celé palety, napište nám, pošleme Vám cenovou nabídku.